Publikováno 9. 12. 2011

Česká pošta zřídila centrální depo

Česká pošta ve snaze zvýšit svoji konkurenceschopnost zřídila nové centrální depo v Říčanech. Pošta si za tímto účelem pronajala prostory o rozloze téměř 1 700 metrů čtverečních v průmyslovém parku Green Square Říčany. Depo slouží k třídění zásilek a jedná se o první depo České pošty v České republice. Společnost se tak snaží zefektivnit své procesy, aby lépe obstála v konkurenci firem zabývajících se doručovatelskými službami. Výběr prostor zprostředkovala poradenská firma Cushman & Wakefield.

„Česká pošta požadovala prostory v Říčanech, kde měla svůj sklad už dříve. Původní prostory však neumožňovaly potřebnou expanzi. Prostory v parku Green Square Říčany byly přizpůsobeny na míru, především co se týká zvýšeného počtu výdejních ramp. Pošta si jednotku pronajala na deset let, čímž si zajistila velmi výhodné podmínky,“ říká Jaroslav Kaizr z průmyslového týmu C&W, který na transakci pracoval.

Celková průmyslová plocha činí přes 1 200 metrů čtverečních, administrativní prostory a sociální zázemí tvoří dalších více jak 400 metrů. V rámci jednotky je umístěn i doručovatelský sál, třídící linka, šatny pro doručovatele atd.

Developerem parku Green Square Říčany je společnost Contera, která se zabývá rozvojem především průmyslových, obchodních a kancelářských nemovitostí. Green Square Říčany je moderní business park na hranici Prahy, v těsné blízkosti dálnice D1. Stávající plocha parku zahrnuje 22 tisíc metrů čtverečních výrobních, skladových a kancelářských prostor vhodných především pro malé a střední společnosti. Green Square Říčany bude zahrnovat další výstavbu více než 40 tisíc metrů čtverečních průmyslových ploch a 5 tisíc metrů čtverečních maloobchodních ploch. 

Čtěte více v sekci Tiskové zprávy Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole w0Qc3m6Lep0S