Skrýt mapu

Vyhledání skladu

Jmeno

X
adresa
  • Současná velikost parku:
  • Celková velikost parku:
  • Plánovaná výstavba:
  • K dispozici:
  • Velikost pozemku:
m2
filename_UZICE SITES 2.jpg

Úžice

Úžická komerčně průmyslová zóna představuje dynamicky se rozvíjející lokalitu s výbornou dostupností a strategickou polohou. Silniční přístup je zajištěn exitem 9 (Kralupy n.Vlt.) dálnice D8.
Do této lokality již investovaly společnosti Tesco, ProLogis, AFI Europe a Liebherr, připravované jsou i další projekty.

Více...


  • CTPark Ostrava

  • Současná velikost parku: 227200 m2
  • Celková velikost parku: 227200 m2
  • Plánovaná výstavba: 137000 m2
  • K dispozici: 85000 m2
filename_CTPark Ostrava.jpg

Ostrava

Strategicky důležitá lokalita, univerzitní město Ostrava, vysoká odbornost pracovní síly, vysoká nezaměstnanost, výborná infrastruktura, blizko mezinárodní letiště Ostrava - Mošnov.

Více...


filename_vizualizace2.PNG

Praha 10 - Štěrboholy

Projekt City Park Hostivař nabídne zcela nové komerční prostory nejvyššího standardu v lokalitě Praha 10 - Hostivař, v blízkosti křížení ulic Průmyslová a U Továren.

Tato oblast je zavedenou industriální zonou v centrální části hlavního města a díky tomu poskytuje optimální dopravní dostupnost jak individuální, tak veřejnou hromadnou dopravou.

Zároveň se v blízkosti projektu nachází rozsáhlá obchodní zóna, sestávající z nákupního centra Europark Štěrboholy, Outlet Aréna Štěrboholy and Štěrboholy Retail Park.

VELIKOST JEDNOTEK: od 727 do 5,000 m2, k využití pro sklady, výrobu a obchod.

Výborná dopravní dostupnost - Stanice metra A "Skalkaů - 7 minut jízdy autobusem, tramvajová zastávka cca 300 m v místě, vlaková zastávka v přímém sousedství projektu.

Nákladní doprava - těží z přímého napojení Průmyslové ulice na Městský okruh, díky čemuž je projekt napojen také na dálniční síť (D1 a D11).

Více...


filename_Vizualizace.jpg

Žatec

Panattoni Park Žatec leží na sjezdu z rychlostní komunikace R7 (Praha - Chomutov - Hora Sv. Šebestiána / Reitzenhain - GER) v zavedené strategicky umístěné průmyslové zóně, cca 60 km / 30 minut z Prahy, cca 30 km k německým hranicím.

Více...


last  prev  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10    next  last

Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole a9Dna2Sqk4