Publikováno 25. 5. 2012

Vyhlášení "Cena nájemců - nejlepší logistický park 2012

Společnost Atoz Event vyhlásila vítěze čtvrtého ročníku soutěže "Cena nájemců - nejlepší logistický park pro rok 2012".

Soutěž "Cena nájemců - nejlepší logistický park", organizovaný společností ATOZ Logistics, se letos konala již počtvrté. Cenu si odnesli zástupci firmy Panattoni Europe, která ocenění získala za projekt Airport Logistic Park. Předání ocenění proběhlo 24. května 2012 na XVI.Logistickém Business Mixeru konaném v rámci 15. ročníku kongresu logistiky a dopravy EASTLOG 2012.

Letošního čtvrtého ročníku soutěže se zúčastnilo celkem 7 parků. Toto číslo stále ukazuje na zájem předních developerů o možnost zapojit se do výzkumu.
Soutěž "Cena nájemců - nejlepší logistický park" je na českém trhu považována za velmi prestižní ocenění pro developery a provozovatele logistických parků. 
Účast developera v soutěži ukazuje na jeho zájem o zkvalitňování poskytovaných služeb, a kde rovněž developer získá nezávislou zpětnou vazbu od nájemců, a také porovnání jednotlivých parametrů parku se současným stavem trhu.

4. ročníku soutěže se zúčastnili: Pramerica s projektem Airport Logistics Park ve správě Panattoni Europe, CTP Invest s projekty CTPark Pohořelice, CTPark Plzeň a CTPark Ostrava, PointPark Properties s projekty PointPark Prague D1 a PointPark Prague D8 a nakonec vítězný Panattoni Europe s projektem Panattoni Park Prague Airport

Význam ocenění vychází zejména z faktu, že logistické parky nehodnotí více či méně nezávislé odborné komise, ale sami nájemci přihlášených parků, a to v komplexním nezávislém výzkumu, který zohledňuje širokou škálu faktorů majících dopad na podnikání v pronajaté hale. Realizací výzkumu je pověřena nezávislá renomovaná výzkumná agentura STEM/MARK.

Cushman & Wakefield, figurovala v projektu soutěže jako odborný garant.Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole rd6Pfe2Cm