Publikováno 29. 6. 2010

ProLogis uděluje "ProLogis European Performance Award" společnosti C&W v České republice

Praha, 29. června 2010, ProLogis, jeden z předních mezinárodních poskytovatelů distribučních nemovitostí, dnes ohlásil vítěze ceny „ProLogis European Performance Award”, kterou za vynikající výkony uděluje svým obchodním partnerů.
Letos v květnu společnost ProLogis Europe vybrala Mayumi Yokozeki z Cushman & Wakefield v České republice, a to za výbornou koordinaci jednání s Eurogate Warehousing & Distribution Czech, mezinárodním poskytovatelem logistických služeb se specializací na řešení pro dodavatelské řetězce v odvětví maloobchodu a elektroniky, a stávajícím nájemcem společnosti ProLogis, firmou Mitsui Soko, mezinárodním poskytovatelem komplexních logistických služeb.

Cenu předal 28. června pan Mario Sander, ředitel ProLogis pro Českou a Slovenskou republiku, v pražském sídle společnosti. Mayumi Yokozeki získala víkendový pobyt pro dvě osoby kdekoli v Evropě dle vlastního výběru.

„Cenu ‚ProLogis European Performance Award‘ s velkým potěšením předáváme právě Mayumi Yokozeki,” řekl pan Sander. „Její schopnosti a profesionální zapojení přispěly k uzavření nesmírně významné smlouvy o pronájmu více než 31 000 m2 skladovacích prostor v ProLogis Parku v Plzni-Štěnovicích, která se tak v roce 2010 stala jednou z největších obchodních transakcí na trhu. Těšíme se na pokračování dlouholetého partnerství se společností Cushman & Wakefield a přejeme jí do budoucna mnoho úspěchů.“

Mario Sander and Maymi Yokozeki

 

 

 

 

 

 

 


 

Mario Sander, Senior Vice President and Market Officer (ProLogis Czech Republic & Slovakia)
and Mayumi Yokozeki, Industrial Senior negotiator (Cushman & Wakefield) 

 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole u6Qi9Bib