Publikováno 25. 5. 2015

EASTLOG 2015 - Nejlepší logistický park roku 2015

Společnost Cushman & Wakefield i letos byla stříbrným partnerem 18. ročníku středoevropského kongresu logistiky a dopravy EASTLOG 2015. Letošní kongres se uskutečnil v hotelu Aquapalace Praha dne 21. května 2015.
EASTLOG v několika programových blocích jako byly Trendlog, Packlog, Prodlog, E-Shoplog, HRlog Businesslog a Seelog nabídl logistickým odborníkům řadu zajímavých tematických přednášek, aktualit, diskuzí, workshopů a důležitých kontaktů.

V programu kongresu nechyběl ani tradiční Logistický Business Mixer, kde byla předána cena vítězi 7. ročníku soutěže "Cena nájemců - Nejlepší logistický park roku 2015".
Letos jim byl vyhlášen park P3Prague D8 patřící developerské společnosti PointPark Properties.
Vítězný park získal památeční trofej projektu a certifikát výzkumu.

Projekt je organizován skupinou ATOZ LOGISTICS ve spolupráci s nezávislou výzkumnou agenturou STEM/MARK a Cushman & Wakefield, jako odborný garant soutěže. 

Jak je průzkum prováděn?
Po nominaci projektů developery či majiteli a splnění formálních podmínek účasti se mezi uživateli zjistila formou jejich telefonického dotazování spokojenost s daným projektem. Telefonické dotazování bylo prováděno tazateli nezávislé výzkumné agentury STEM/MARK. Vypovídací hodnota výzkumu byla podpořena zaměřením jednotlivých otázek na podstatnou část problematiky průmyslových nemovitostí vycházející ze zkušenosti odborného garanta výzkumu Cushman & Wakefield a vážením jejich důležitosti podle vnímání samotných uživatelů. Kombinace vstupních podmínek a rozsah otázek výzkumu sahající od technických parametrů a umístění stavby až po zkušenosti se službami jakož i samotným provozem mělo za cíl věrné zachycení názoru uživatelů.
Zjištěné skutečnosti budou sloužit jako nástroj efektivnější komunikace mezi všemi stranami trhu jak v případě existujících projektů, tak v oblasti plánované výstavby. Každý zúčastněný logistický park získá výsledky výzkumu - výsledky všech svých přihlášených parků a zobecněné výsledky celkového výzkumu.

Tímto bychom rádi poděkovali všem našim významným klientům za jejich návštěvu na nášem stánku.

Děkujeme
Tým průmyslových nemovitostí Cushman & Wakefield


 

 

 Nová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole r0He0a4Oyt5