Publikováno 19. 4. 2010

EASTLOG 2011

Společnost Cushman & Wakefield byla i letos stříbrným partnerem konference EASTLOG.

14. ročník středoevropského kongresu logistiky a dopravy EASTLOG 2011 se uskutečnil ve dnech 26. až 27. května 2011 v TOP HOTELU Praha.
Několik programových částí zaměřených na různé oblasti logistiky přilákalo velký počet delegátů.

Jedním z panelů konference bylo vystoupení pana Ferdinanda Hlobila kde hovořil na téma "TRENDY: Morava – hit realitního trhu?"

V rámci programu Business Arény proběhlo na našem stánku představení ProLogis Parku Úžice zaměřené na pronájem volných skladových ploch a cenovou nabídku. Tato prezentace byla spojena s ochutnávkou kvalitních francouzkých vín a francouzských suchých klobásek.

V programu kongresu nechyběl ani tradiční Logistický Business Mixer, kde pan Ferdinand Hlobil předal cenu vítězi 3.ročníku soutěže "Cena nájemců - Nejlepší logistický park 2011" společnost Panattoni Europe za projekt Panattoni Park Prague Airport.

I letos náš C&W stánek byl jedním z nejnavštěvovanějších, na kterém jsme se setkali s našimi významnými klienty, a tímto bychom jim chtěli poděkovat za jejich návštěvu.

Tým C&WNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole c4q0Mva0M