Publikováno 13. 3. 2013

C&W získala významné ocenění ve střední a východní Evropě

Společnost Cushman & Wakefield získala ocenění “Společnost projektového řízení roku 2012 ve střední a východní Evropě”. Soutěž vyhlašuje realitní časopis EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Ceny byly předány ve Varšavě.

Porota složená ze čtyřiceti mezinárodních odborníků ocenila firmu za poskytování nejlepších služeb projektového řízení v regionu střední a východní Evropy v roce 2012. Společnost Cushman & Wakefield získala ocenění v souboji s řadou uznávaných finalistů, jako je EC Harris, Gleeds a Mace.

„Udělení této ceny dokládá, že klienti hledají silného a zkušeného partnera se znalostí místního trhu, který je schopen poskytovat služby v celém regionu střední a východní Evropy. Společnost Cushman & Wakefield zřídila samostatné oddělení projektového řízení ve všech svých středoevropských kancelářích. Díky tomu má nejlepší předpoklady vycházet vstříc požadavkům těchto klientů a zároveň se stát předním poskytovatelem služeb v oblasti projektového řízení v regionu” uvádí Colin Glover, vedoucí řízení projektů společnosti Cushman & Wakefield v České republice a na Slovensku. 

Cenu ve Varšavě přebírá pan Jonathan Hallett, The Head of Cushman & Wakefield’s Central European region   

cenu ve Varšavě přebírá pan Jonathan Hallett, The Head of Cushman & Wakefield’s Central European regionNová registrace Zapomenuté heslo


Přihlášení:

Stránka je přístupná pouze registrovaným a ověřeným uživatelům.

Stránka je přístupná pouze ověřeným uživatelům. Jakmile vaše data budou ověřena, budeme vás informovat na vámi uvedený e-mail. Děkujeme Cushman & Wakefield

X
Zapomněli jste heslo?

Registrace:

Pokud nejste registrováni musíte se zaregistrovat.

X

 

Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole t0Nh1Twl9B